PTG.M0.6GY.LC65G
Hua Hua
Tau Wae: PTG.M0.6GY.LC65G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PTG.M0.6GY.LC65G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTG.M0.6GY.LC65G
Tau Wae PTG.M0.6GY.LC65G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5058 pcs Pepa Raraunga PTG.M0.6GY.LC65G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M06 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)