PTG.M0.6GL.LC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTG.M0.6GL.LC52NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PTG.M0.6GL.LC52NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTG.M0.6GL.LC52NZ
Tau Wae PTG.M0.6GL.LC52NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga PTG.M0.6GL.LC52NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M06 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Black, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)