PHL.0K.305.CLCC45Z
Hua Hua
Tau Wae: PHL.0K.305.CLCC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHL.0K.305.CLCC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHL.0K.305.CLCC45Z
Tau Wae PHL.0K.305.CLCC45Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4662 pcs Pepa Raraunga PHL.0K.305.CLCC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga L
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome