PHL.0K.303.CLAC45Z
Hua Hua
Tau Wae: PHL.0K.303.CLAC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHL.0K.303.CLAC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHL.0K.303.CLAC45Z
Tau Wae PHL.0K.303.CLAC45Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6011 pcs Pepa Raraunga PHL.0K.303.CLAC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga L
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome