PHG.3K.316.CLLC85Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3K.316.CLLC85Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.3K.316.CLLC85Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3K.316.CLLC85Z
Tau Wae PHG.3K.316.CLLC85Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4083 pcs Pepa Raraunga PHG.3K.316.CLLC85Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome