PHG.3K.314.CLLK14
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3K.314.CLLK14
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.3K.314.CLLK14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3K.314.CLLK14
Tau Wae PHG.3K.314.CLLK14 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga PHG.3K.314.CLLK14.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome