PHG.1B.304.CLLM31
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.304.CLLM31
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.1B.304.CLLM31.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.304.CLLM31
Tau Wae PHG.1B.304.CLLM31 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4680 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.304.CLLM31.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.1B.304.CLLM27
PHG.1B.304.CLLM27
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5711 pcs
Tikiake: PHG.1B.304.CLLM27.pdf
RFQ
PHG.1B.304.CLLM31Z
PHG.1B.304.CLLM31Z
Kaihanga: LEMO