PHG.1B.304.CLLD76Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.304.CLLD76Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.1B.304.CLLD76Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.304.CLLD76Z
Tau Wae PHG.1B.304.CLLD76Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6021 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.304.CLLD76Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.1B.304.CYMD42Z
PHG.1B.304.CYMD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4250 pcs
Tikiake: PHG.1B.304.CYMD42Z.pdf
RFQ
PHG.1B.304.CLLD76
PHG.1B.304.CLLD76
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP