PFJ.M0.8GL.LC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFJ.M0.8GL.LC39NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFJ.M0.8GL.LC39NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFJ.M0.8GL.LC39NZ
Tau Wae PFJ.M0.8GL.LC39NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga PFJ.M0.8GL.LC39NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -50°C ~ 90°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP64 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Black, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)