PFJ.3B.324.CYCD10
Hua Hua
Tau Wae: PFJ.3B.324.CYCD10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFJ.3B.324.CYCD10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFJ.3B.324.CYCD10
Tau Wae PFJ.3B.324.CYCD10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4261 pcs Pepa Raraunga PFJ.3B.324.CYCD10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 324 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)