PFG.2B.319.CYMD72
Hua Hua
Tau Wae: PFG.2B.319.CYMD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFG.2B.319.CYMD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.2B.319.CYMD72
Tau Wae PFG.2B.319.CYMD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4306 pcs Pepa Raraunga PFG.2B.319.CYMD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome