PFG.2B.316.CYMD92
Hua Hua
Tau Wae: PFG.2B.316.CYMD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFG.2B.316.CYMD92.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.2B.316.CYMD92
Tau Wae PFG.2B.316.CYMD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5458 pcs Pepa Raraunga PFG.2B.316.CYMD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome