PFA.M0.4NL.CC65GZ
Hua Hua
Tau Wae: PFA.M0.4NL.CC65GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFA.M0.4NL.CC65GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFA.M0.4NL.CC65GZ
Tau Wae PFA.M0.4NL.CC65GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4147 pcs Pepa Raraunga PFA.M0.4NL.CC65GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M04 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 90°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP64 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)