PFA.M0.4NL.CC39Z
Hua Hua
Tau Wae: PFA.M0.4NL.CC39Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFA.M0.4NL.CC39Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFA.M0.4NL.CC39Z
Tau Wae PFA.M0.4NL.CC39Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5909 pcs Pepa Raraunga PFA.M0.4NL.CC39Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M04 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 90°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 8A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)