PAJ.M1.4TL.LC65Z
Hua Hua
Tau Wae: PAJ.M1.4TL.LC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAJ.M1.4TL.LC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAJ.M1.4TL.LC65Z
Tau Wae PAJ.M1.4TL.LC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4925 pcs Pepa Raraunga PAJ.M1.4TL.LC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M14 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)