PAJ.M1.2TL.LC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAJ.M1.2TL.LC52NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAJ.M1.2TL.LC52NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAJ.M1.2TL.LC52NZ
Tau Wae PAJ.M1.2TL.LC52NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5735 pcs Pepa Raraunga PAJ.M1.2TL.LC52NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M12 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)