FNG.2B.319.CYCD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FNG.2B.319.CYCD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FNG.2B.319.CYCD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNG.2B.319.CYCD72Z
Tau Wae FNG.2B.319.CYCD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5797 pcs Pepa Raraunga FNG.2B.319.CYCD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome