FNG.2B.318.CLAD52
Hua Hua
Tau Wae: FNG.2B.318.CLAD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FNG.2B.318.CLAD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNG.2B.318.CLAD52
Tau Wae FNG.2B.318.CLAD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5013 pcs Pepa Raraunga FNG.2B.318.CLAD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 18
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome