FLA.2S.310.CLAC72
Hua Hua
Tau Wae: FLA.2S.310.CLAC72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FLA.2S.310.CLAC72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLA.2S.310.CLAC72
Tau Wae FLA.2S.310.CLAC72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4937 pcs Pepa Raraunga FLA.2S.310.CLAC72.pdf
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11417151
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)