FLA.2S.310.CLAC32
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLA.2S.310.CLAC32
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FLA.2S.310.CLAC32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLA.2S.310.CLAC32
Tau Wae FLA.2S.310.CLAC32 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5640 pcs Pepa Raraunga FLA.2S.310.CLAC32.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.098" ~ 0.126" (2.50mm ~ 3.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome