FHJ.0B.303.CYMD52
Hua Hua
Tau Wae: FHJ.0B.303.CYMD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FHJ.0B.303.CYMD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHJ.0B.303.CYMD52
Tau Wae FHJ.0B.303.CYMD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4547 pcs Pepa Raraunga FHJ.0B.303.CYMD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome