FHJ.0B.305.CLLD56Z
Hua Hua
Tau Wae: FHJ.0B.305.CLLD56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHJ.0B.305.CLLD56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHJ.0B.305.CLLD56Z
Tau Wae FHJ.0B.305.CLLD56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5483 pcs Pepa Raraunga FHJ.0B.305.CLLD56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHJ.0B.304.CYMD52
FHJ.0B.304.CYMD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5330 pcs
Tikiake: FHJ.0B.304.CYMD52.pdf
RFQ
FHJ.0B.305.CLLD52Z
FHJ.0B.305.CLLD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4762 pcs
Tikiake: FHJ.0B.305.CLLD52Z.pdf
RFQ
FHJ.0B.305.CLLD56
FHJ.0B.305.CLLD56