FHG.4B.324.CLAD12Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.4B.324.CLAD12Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.4B.324.CLAD12Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.4B.324.CLAD12Z
Tau Wae FHG.4B.324.CLAD12Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5799 pcs Pepa Raraunga FHG.4B.324.CLAD12Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 324 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 24
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome