FHG.4B.316.CLAD10
Hua Hua
Tau Wae: FHG.4B.316.CLAD10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.4B.316.CLAD10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.4B.316.CLAD10
Tau Wae FHG.4B.316.CLAD10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6042 pcs Pepa Raraunga FHG.4B.316.CLAD10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.358" ~ 0.413" (9.10mm ~ 10.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome