FHG.1K.306.CLAC55Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.306.CLAC55Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1K.306.CLAC55Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.306.CLAC55Z
Tau Wae FHG.1K.306.CLAC55Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5411 pcs Pepa Raraunga FHG.1K.306.CLAC55Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)