FHG.1K.306.CLAC55
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.306.CLAC55
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1K.306.CLAC55.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.306.CLAC55
Tau Wae FHG.1K.306.CLAC55 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5551 pcs Pepa Raraunga FHG.1K.306.CLAC55.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.1K.306.CLAC55Z
FHG.1K.306.CLAC55Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP