FHG.1K.304.CYCC45
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.304.CYCC45
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN R/A PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.304.CYCC45
Tau Wae FHG.1K.304.CYCC45 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4014 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome