FHG.1K.304.CLCC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.304.CLCC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FHG.1K.304.CLCC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.304.CLCC65Z
Tau Wae FHG.1K.304.CLCC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5599 pcs Pepa Raraunga FHG.1K.304.CLCC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome