FGJ.3B.302.CLLD11
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.3B.302.CLLD11
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.3B.302.CLLD11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.3B.302.CLLD11
Tau Wae FGJ.3B.302.CLLD11 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5936 pcs Pepa Raraunga FGJ.3B.302.CLLD11.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 35A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome