FGJ.2B.92C.CLLD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.92C.CLLD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.92C.CLLD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.92C.CLLD72Z
Tau Wae FGJ.2B.92C.CLLD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4297 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.92C.CLLD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 92C Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5 (4 + 1 Fiber Optic)
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome