FGJ.2B.316.CLLD92
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.316.CLLD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.316.CLLD92.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.316.CLLD92
Tau Wae FGJ.2B.316.CLLD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4845 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.316.CLLD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome