FGJ.2B.316.CLLD82Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.316.CLLD82Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.316.CLLD82Z
Tau Wae FGJ.2B.316.CLLD82Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5831 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGJ.2B.314.CYMD99
FGJ.2B.314.CYMD99
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5136 pcs
Tikiake: FGJ.2B.314.CYMD99.pdf
RFQ
FGJ.2B.316.CLLD92
FGJ.2B.316.CLLD92
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4845 pcs
Tikiake: FGJ.2B.316.CLLD92.pdf
RFQ
FGJ.2B.316.CLLD82
FGJ.2B.316.CLLD82