FGJ.2B.308.CLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.308.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGJ.2B.308.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.308.CLLD62Z
Tau Wae FGJ.2B.308.CLLD62Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.308.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome