FGJ.2B.307.CYMD72
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.307.CYMD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.307.CYMD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.307.CYMD72
Tau Wae FGJ.2B.307.CYMD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4489 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.307.CYMD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 11A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome