FGG.6E.348.CLAC27
Hua Hua
Tau Wae: FGG.6E.348.CLAC27
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.6E.348.CLAC27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.6E.348.CLAC27
Tau Wae FGG.6E.348.CLAC27 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga FGG.6E.348.CLAC27.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 348 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 6E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 48
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 1.028" ~ 1.063" (26.10mm ~ 27.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome