FGG.5K.876.CLAC205
Hua Hua
Tau Wae: FGG.5K.876.CLAC205
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.5K.876.CLAC205.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.5K.876.CLAC205
Tau Wae FGG.5K.876.CLAC205 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4497 pcs Pepa Raraunga FGG.5K.876.CLAC205.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 876 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 5K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18 (16 + 2 Coax)
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.772" ~ 0.807" (19.60mm ~ 20.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome