FGG.4B.330.CYCD15
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4B.330.CYCD15
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.4B.330.CYCD15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4B.330.CYCD15
Tau Wae FGG.4B.330.CYCD15 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5267 pcs Pepa Raraunga FGG.4B.330.CYCD15.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm)