FGG.4B.330.CYCD12Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4B.330.CYCD12Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.4B.330.CYCD12Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4B.330.CYCD12Z
Tau Wae FGG.4B.330.CYCD12Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4393 pcs Pepa Raraunga FGG.4B.330.CYCD12Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome