FGG.3B.318.CLCM52Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.318.CLCM52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.3B.318.CLCM52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.318.CLCM52Z
Tau Wae FGG.3B.318.CLCM52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5045 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.318.CLCM52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 18
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.3B.318.CYBD11
FGG.3B.318.CYBD11
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG 18PIN CRIMP
I roto i te taonga: 756 pcs
Tikiake: FGG.3B.318.CYBD11.pdf
RFQ
FGG.3B.318.CLCM52
FGG.3B.318.CLCM52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP