FGG.3B.318.CLAM52Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.318.CLAM52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.318.CLAM52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.318.CLAM52Z
Tau Wae FGG.3B.318.CLAM52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5703 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.318.CLAM52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.3B.318.CNAD92
FGG.3B.318.CNAD92
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4995 pcs
Tikiake: FGG.3B.318.CNAD92.pdf
RFQ
FGG.3B.318.CLCZ
FGG.3B.318.CLCZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4841 pcs
Tikiake: FGG.3B.318.CLCZ.pdf
RFQ
FGG.3B.318.CLAM52
FGG.3B.318.CLAM52