FGG.3B.308.CYCD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.308.CYCD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.3B.308.CYCD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.308.CYCD62Z
Tau Wae FGG.3B.308.CYCD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4999 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.308.CYCD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome