FGG.3B.308.CYCD10Z
LEMOLEMO
FGG.3B.308.CYCD10Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.308.CYCD10Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.308.CYCD10Z
Tau Wae FGG.3B.308.CYCD10Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1318 pcs Pepa Raraunga 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1074
FGG3B308CYCD10Z
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome