FGG.2K.96A.CLZT46Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.96A.CLZT46Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 3POS CBL M-F
Ngā Rauemi: FGG.2K.96A.CLZT46Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.96A.CLZT46Z
Tau Wae FGG.2K.96A.CLZT46Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 3POS CBL M-F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4690 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.96A.CLZT46Z.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 96A
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Chrome
Raupapa 2K Packaging Bulk
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (2 + 1 Fiber Optic) Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 0.9mm