FGG.2K.96A.CLAT56Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.96A.CLAT56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.2K.96A.CLAT56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.96A.CLAT56Z
Tau Wae FGG.2K.96A.CLAT56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4388 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.96A.CLAT56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 96A Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3 (2 + 1 Fiber Optic)
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass