FGG.2B.318.CYCD92
LEMOLEMO
FGG.2B.318.CYCD92 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.318.CYCD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.FGG.2B.318.CYCD92.pdf2.FGG.2B.318.CYCD92.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.318.CYCD92
Tau Wae FGG.2B.318.CYCD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1067 pcs Pepa Raraunga 1.FGG.2B.318.CYCD92.pdf2.FGG.2B.318.CYCD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1073
FGG2B318CYCD92
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2B.318.CYCD92Z
FGG.2B.318.CYCD92Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP