FGG.2B.318.CYCD72
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.318.CYCD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2B.318.CYCD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.318.CYCD72
Tau Wae FGG.2B.318.CYCD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4169 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.318.CYCD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 18
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome