FGG.1K.308.CLAC55Z
LEMOLEMO
FGG.1K.308.CLAC55Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.308.CLAC55Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.FGG.1K.308.CLAC55Z.pdf2.FGG.1K.308.CLAC55Z.pdf3.FGG.1K.308.CLAC55Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.308.CLAC55Z
Tau Wae FGG.1K.308.CLAC55Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1163
FGG1K308CLAC55Z
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.308.CLAC50Y
FGG.1K.308.CLAC50Y
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5612 pcs
Tikiake: FGG.1K.308.CLAC50Y.pdf
RFQ
FGG.1K.308.CLAC55
FGG.1K.308.CLAC55
Kaihanga: LEMO