FGG.1K.308.CLAC45Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.308.CLAC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.308.CLAC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.308.CLAC45Z
Tau Wae FGG.1K.308.CLAC45Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4196 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.308.CLAC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.308.CLAC40Z
FGG.1K.308.CLAC40Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5497 pcs
Tikiake: FGG.1K.308.CLAC40Z.pdf
RFQ
FGG.1K.308.CLAC45
FGG.1K.308.CLAC45
Kaihanga: LEMO