FGG.1K.305.CLAC25
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.305.CLAC25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.305.CLAC25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.305.CLAC25
Tau Wae FGG.1K.305.CLAC25 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.305.CLAC25.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome