FGG.1K.304.KLCC35Y
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.304.KLCC35Y
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.1K.304.KLCC35Y.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.304.KLCC35Y
Tau Wae FGG.1K.304.KLCC35Y Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4662 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.304.KLCC35Y.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Black Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Black Chrome